Blackpartners powstało dzięki współpracy grupy profesjonalistów z doświadczeniem na polskim i europejskim rynku kapitałowym. Partnerzy Blackpartners pracowali dla największych światowych korporacji oraz cenionych firm doradczych. Nabyte doświadczenie oraz przedsiębiorczość Partnerów zdecydowały o stworzeniu profesjonalnej grupy doradczej, której celem jest świadczenie usług w oparciu o najwyższe standardy w branży zgodnie z najlepszymi praktykami bankowości inwestycyjnej.

Blackpartners świadczy usługi doradztwa transakcyjnego i strategicznego dla średnich przedsiębiorstw polskich i europejskich. Doradzamy Zarządom i Właścicielom jak „zobaczyć niewidzialne i zrobić niemożliwe”. Specjalizujemy się w procesach fuzji i przejęć, a dzięki szerokim kontaktom w instytucjach rynku kapitałowego oferujemy dostęp do inwestorów we wszystkich branżach.

Dla małych przedsiębiorstw oferujemy usługi z zakresu pozyskiwania finansowania, tworzenia strategii, biznesplanów i zarządzania sprzedażą. Nasi konsultanci tworzą usługi „tailor made”, ponieważ wierzymy, że każdy Klient posiada własne potrzeby, którym musimy sprostać. Słyniemy z najwyższej jakości naszych usług, jednak dopasowujemy nasze wynagrodzenie do potrzeb i możliwości naszych Klientów.

www.blackpartners.pl

Kancelaria Mrowiec Fiałek i Wspólnicy to kancelaria transakcyjna, tworzona przez zespół doświadczonych prawników, którzy od wielu lat świadczą specjalistyczną pomoc prawną na najwyższym poziomie.

Przez wiele lat współpracowaliśmy z renomowanymi międzynarodowymi kancelariami prawnymi, doradzając krajowym i zagranicznym przedsiębiorcom oraz instytucjom finansowym, w tym funduszom private equity, bankom, bankom inwestycyjnym, instytucjom rządowym, a także prywatnym przedsiębiorcom. Byliśmy wielokrotnie doceniani w polskich i światowych rankingach prawniczych.

Łączymy wiedzę i doświadczenie na krajowym rynku z umiejętnościami z zakresu zarządzania międzynarodowymi transakcjami. Potrafimy koordynować i skutecznie zarządzać skomplikowanymi procesami transakcyjnymi. Wyróżniamy się zaangażowaniem, twórczym i dojrzałym podejściem do zagadnień prawnych i kompleksowym spojrzeniem na powierzane nam sprawy. Doradzamy również w zakresie prawa nieruchomości, prawa pracy, prawa publicznego, prawa własności intelektualnej i postępowań przed sądami powszechnymi i arbitrażowymi.

www.mrowiecfialek.com

Idea Box jest polskim wehikułem inwestycyjnym, którego celem jest wpieranie rozwoju krajowych firm mających potencjał stania się liderami na rynku w swojej kategorii. Działamy w dwóch obszarach: Private Equity i Długu wysokiego ryzyka.

W obszarze Private Equity poszukujemy projektów inwestycyjnych o wartości od 5 do 50mln PLN.

Sprawnym menedżerom dostarczamy kapitału i wiedzy potrzebnej do przeprowadzenia wykupu firmy którą zarządzają (Management Buyout) lub zakupu innej firmy w której widzą znaczący potencjał (Management Buy-In). Pomagamy w budowie koncepcji zakupu firmy, przeprowadzaniu negocjacji z wszystkimi stronami i doprowadzeniu transakcji do skutku.

Właścicielom przedsiębiorstw, którzy chcą przejść na zasłużoną emeryturę a nie mają komu przekazać biznesu, oferujemy możliwość wykupu całości ich przedsiębiorstwa. W zależności od decyzji obecnych właścicieli - albo wspólnie z nimi tworzymy koncepcję dalszego rozwoju stworzonej przez nich firmy i razem ją rozwijamy albo przejmujemy spółkę zdejmując z nich wszelkie problemy związane z zarządzaniem nią.

Jesteśmy również zainteresowani wspieraniem ambitnych przedsiębiorców w dynamicznym rozwoju ich firm – oferujemy kapitał na sfinansowanie ambitnych inwestycji pozwalających skokowo zwiększyć wartość firmy. Będąc częścią jednej z najsilniejszych grup finansowych w Polsce, posiadamy kompetencje i zasoby, aby pomóc spółkom w osiągnięciu rynkowego sukcesu.

www.ideabox.pl